Kick off meeting ERA projektu

V pondělí 27. března proběhl na půdě fakulty zahajovací Kick-off meeting projektu. Projektový tým v rámci tohoto hybridního meetingu probral realizaci pracovních balíčků, které odpovídají jednotlivým tematicky zaměřeným oblastem projektu, zejména pak samotný vědecký záměr, problematiku HR, marketingu a diseminace ale také spolupráci s aplikační sférou. Mimo diskuze ohledně provedení jednotlivých pracovních balíčků byly prezentovány hlavní vize a strategie v rámci realizace projektu. Mimo členů realizačního týmu a vedení fakulty se meetingu zúčastnil i přidělený Project Officer z Evropské komise.

Bez popisku